letiště

Čištění komunikací

Na základě upozornění našich občanů se nám podařilo vyjednat s Letištěm Praha bezplatné čištění ulic v naší obci. Jako první budou uklizeny ulice Lidická, Kladenská, Starý vrch, Na Parcelách a Na Ovčíně (zpevněné). Další ulice budou vyčištěny pravděpodobně v dalších termínech, abychom mohli občany včas upozornit, aby přeparkovali svá vozidla.

Změna leteckého provozu na Letišti Praha

Z důvodu nutné rekonstrukce dráhy TWY F bude v termínu od 15.3. do 10. 6. 2016 mimo provoz hlavní dráha na Letišti Václava Havla ve směru 06 (tedy směr na MČ Přední Kopanina). V tomto období bude standardně v provozu hlavní dráha ve směru 24 (na obec Jeneč) a v případě nevyhovujících povětrnostních podmínek bude nutné letecký provoz převést na vedlejší dráhu RWY 12/30. (...)

Oznámení Letiště Praha

Letiště Praha oznamuje, že ve dnech 29.9. – 1.10. 2015 a to vždy od 7:30 do 18:00 hod. bude uzavřena hlavní ranvej na Letišti Václava Havla. Je pravděpodobné, že se mírně zvýší hluk v naší obci. Zároveň je přiloženo porovnání hluku Airbusu A380 – 861 a Boeingu 787 – 8 Dreamliner.  

Letadlem na ostrov pirátů

Letiště Praha zve děti i dospělé do areálu letiště Václava Havla Praha na společně strávené informační a zábavné odpoledne plné pirátů LETADLEM NA OSTROV PIRÁTŮ. Přivítá vás mnoho aktivit jako např. rybolov, námořní bitva, drhnutí paluby a další. Více informací v přiloženém letáku, který také všichni obyvatelé Středokluk obdrželi do svých…

Dobré sousedství 2015

Letiště Praha vyhlašuje další ročník programu Dobré sousedství, který má za cíl podpořit aktivity související s běžným životem občanů okolních obcí. O granty na veřejně prospěšné projekty se mohou přihlásit obce a městské části z okolí Letiště Václava Havla Praha a zároveň i občanská sdružení, sportovní kluby, dobrovolní hasiči a jiné neziskové organizace působící na jejich území.